Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında günler geçtikçe ve Kıbrıs finali yaklaştıkça mücadele kat be kat artıyor. Her iki takımda çıktıkları oyunlarda sonuna kadar mücadele edip kazanmak istiyor. Yarışmacıların kazanma hırsı yüzlerinden okunuyor.

Ünlüler takımına baktığımızda ünlüler takımının müthiş bir çıkış yakaladığını görüyoruz. Özellikle ünlüler takımının kemik kadrosunun oluşması çıktıkları her oyunda üst düzey bir performans sergilemelerini sağlıyor. Şu an ünlüler takımındaki her oyuncu milli bir sporcu (Survivor Furkan hariç) ve performanslarının zirvesinde. Dünkü dokunulmazlık oyununu izleyenler de bu farkı gördü. Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu ünüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımında özellikle Survivor Sabriye çıktığı bütün oyunları kazanarak takımına büyük bir katkıda bulundu.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise gönüllüler takımı şu an paramparça ve çıktıkları hemen her oyunu kaybediyorlar. Özellikle Survivor Volkan, Survivor Ogeday ve Survivor Elif’in performanslarının kötü olması gönüllüler takımının oyunları kaybetmesine sebep oluyor. Dünkü dokunulmazlık oyununu da kaybederek iki aday çıkarmalarına sebep oldu.

7 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kıran kırana geçti. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 7 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü kazanmayı hak ettiler.

Survivor 7 Mayıs 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununun hemen ardından bireysel dokunulmazlık oyunun oynandı. Bilindiği üzere 6 Mayıs 2017 Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu Survivor Anıl kazanmıştı. Survivor Anıl Survivor Ogeday’ın ismini vermişti. Diğer bir gitme adayı ise Survivor Tuğçe olmuştu.

7 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu Survivor Volkan Çetinkaya kazandı.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir