Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 7 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 7 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 7 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında her geçen gün heyecan kat be kat artıyor. Adadaki yarışmacılar ister ödül oyunu olsun ister dokunulmazlık oyunu olsun ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Her iki takımın bu kadar azimli olması ise Acun Ilıcalı tarafından takdir ediliyor. Acun Ilıcalı her fırsatta Survivor 2017’nin enlerin Survivor’ı olduğunu belirtiyor. Hatta Survivor 2017’de ceza oyunlarının oynanması adadaki zor şartları daha da zor bir hale getirmek.

Bilindiği üzere “Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı” Dünkü ödül oyununu  ödülü ise makarna idi. Ödül oyununda 1. turu ünlüler 2. turu ise gönüllüler takımı kazandı. Best of’a kalan yarışmada ise ünlüler kazanmayı bildi. Dünkü ödül oyununda Survivor Adem Kılıççı, Survivor Furkan Kızılay ve Survivor Pınar’ın performansları çok iyiydi.

7 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Dünkü oyunun ödülü makarna idi. Ünlüler takımı oyunu kazanarak karınlarını doyurdular. Fakat 7 Nisan 2017 Survivor ödül oyununun ödülü ise iletişim ödülüydü. İletişim ödüllerini her iki takımda çok ama çok fazla istiyor. Bunun sebebi ise ailelerini ve sevdiklerini fazlaca özlüyor olmalarından. Peki en çok merak edilen sorularından birisi  “Survivor 7 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı” Bu akşamki oynanan ödül oyununu her iki takımda çok fazla istiyordu. Survivor 7 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı Survivor 7 Nisan 2017 iletişim ödülünü kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular ve iletişim ödülünü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

5 Yorumlar

  1. Yalan gönülüler kazanmiyor

  2. Evet çok iyi tahmin yapıyorsunuz

  3. Hiç doğru tahmin yapmıyorsunuz

  4. hep ünlüler kazandı diyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir