Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 8 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 8 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 8 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finaline doğru heyecan git gide artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı oyunları kazanabilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda özellikle Survivor 7 Haziran 2017 iletişim ödülünü kazanmaları morallerini çok ama çok yükseltti. Ünlüler takımı dünkü iletişim ödülü oyununu büyük bir farkla, 10-3, kazanmasını bildiler. Ünlüler takımında özellikle Survivor Sema ve Survivor Serhat Akın eşlerini ve çocuklarını çok özlemişlerdi. İletişim ödülünü kazanarak eşlerine ve çocuklarına olan hasretlerini biraz da olsa gidermiş oldular.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise Survivor Ogeday’ın tek kalması ve kızların kötü performans göstermesi arka arkaya oyun kaybetmelerine sebep oldu. 7 Haziran 2017 Survivor ödül oyununda Survivor Sabriye hem Survivor Berna’yı hem de Survivor Elif’i yendi. Kızların kötü performansı ve Survivor Ogeday’ın art arda oyuna çıkması sonucu gönüllüler takımı oyunlar kaybediyor.

8 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Kıbrıs finali öncesi artık son ödül oyunları oynanmakta. Peki Survivor 8 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak. Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi. 8 Haziran 2017 Survivor ödül oyununda en çok dikkat çeken durum Survivor Sabriye ile Survivor Berna’nın tartışması oldu. Bu ikilinin söz dalaşı ise artık alışılagelmiş bir durum.

Survivor 8 Haziran 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 8 Haziran 2017 günü çok iyi bir performans sergiledi ve ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. insallah dogrudur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir