Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 7 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 8 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 8 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 8 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017‘de her geçen gün çok daha kaliteli yarışmaları ve mücadeleleri izliyoruz. Kıbrıs finali öncesi her iki takımda ellerinden gelen her şeyi ortaya koyup oyunları kazanmak istiyorlar. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı yarışmalara daha da hırslı bir şekilde çıkıyorlar.

Gönüllüler takımına baktığımız zaman Survivor Dominik adasındaki en kötü performanslarını sergiliyorlar. Arkaya arkaya pek çok oyun kaybettiler. Son 4 dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı bu hafta 3 adayla eleme potasına girdi. Eleme potasında gönüllüler takımından: Survivor Ogeday, Survivor Tuğçe, Survivor Berna isimlerini görüyoruz.

Ünlüler takımına baktığımızda ise çıktıkları hemen her oyunu kazanan bir ünlüler takımı oluştu. Ünlüler takımı şu an en ideal kadrolarını oluşturmuş durumdalar. Ünlüler takımı oyunlarda çok iyi mücadele edip oyunları art arda kazanmasını bildi.

8 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Gönüllüler takımı geçen haftaki bütün ödül oyunlarını kaybetti. Ödül oyunlarını kaybetmek gönüllüler takımının da direncini kırdı. Ünlüler takımında ise hem dokunulmazlık hem de ödül oyunlarını kazanmalarından dolayı şu an için moraller yerinde.

Survivor 8 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler  takımı kazandı.  Gönüllüler takımı 8 Mayıs 2017 ödül oyununda çok iyi bir performans sergiledi ve ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir