Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 8 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 8 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 8 Nisan 2017  ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında birleşme partisi öncesi hem ödül oyunları hem de dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. Ünlüler takımı da gönüllüler takımı da hangi oyun olursa olsun ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Gönüllüler takımının bu haftaki performansına baktığımızda uzun zamandan beri bu kadar kötü olmadıklarını görüyoruz. Özellikler Survivor Ogeday ve Survivor Elif’in performanslarının düşük olması takımın oyun kaybetmesine sebep oluyor. Survivor Berna Keklikler ise yine adadaki uyumsuz hareketlerine ve kavgalarına devam ediyor. Survivor Erdi Ünver gittikten sonra ise özellikler Survivor Volkan Çetinkaya Survivor Berna Keklikler’e yakınlaştı ve onu koruması altına aldı. Hatta bunu Survivor Berna Keklikler’e de söyledi.

Ünlüler takımına baktığımızda ise özellikle Survivor Adem Kılıççı ile Survivor Sabriye Şengül arasındaki tartışma dikkat çekiyor. Bu ikili Survivor başladığı ilk günden beri çok iyi anlaşıyorlardı. Fakat Survivor Sabriye Şengül’ün adada hiçbir işe dokunmaması ve uyumsuz hareketleri artık Survivor Adem Kılıççı’yı da çileden çıkardı.

8 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor birleşme partisi öncesi adaya kimin veda edeceği merak konusu. Ama şu bir gerçek ki ünlüler takımının müthiş bir grafiği var. Survivor 7 Nisan 2017 ödül oyununu kazanarak moral depoladılar. İletişim ödülünü kazanaraj aileleriyle görüşme onlardan haber alma fırsatını buldular. Peki “Survivor 8 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Her iki takımda dokunulmazlık oyununu kazanmak için çok iyi bir mücadele ortaya koydular. Survivor 8 Nisan 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı Survivor 8 Nisan 2017 dokunulmazlık oyununda parkurlarda çok iyi yarıştılar ve oyunu kazandılar.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir