Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 9 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 9 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 9 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi heyecan git gide artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı çıktıkları oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. 8 Haziran 2017 ödül oyununu kazanan takım ise gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı dün kötü bir performans sergiledi ve ödül oyununu kaybettiler.

Ünlüler takımına baktığımızda ise dünkü ödül oyununu kaybettiklerinden dolayı moralleri bozuldu. Ünlüler takımı kendi arasında tartıştığı zamanlar oyunları kaybediyorlar. Dünkü ödül oyununda da aynı durum yaşandı. Ünlüler takımı kendi arasında tartıştığı ve göstermiş oldukları kötü performanstan dolayı oyunu kaybettiler. ,

Gönüllüler takımına baktığımızda ise 8 Haziran 2017 ödül oyununu kazanarak karınlarını doyurdular. Özellikle Survivor Ogeday’ın göstermiş olduğu performans dikkat çekiciydi. Gönüllüler takımı ünlüler takımdaki karışıklıktan faydalanıp ödülü almayı bildiler.

9 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017’nin sonlarına doğru gelirken artık ödüllüler de büyümeye başladı. 9 Haziran 2017 ödül oyununun ödülü ise yat oldu. Yat ödülü kazanmak için her iki takımda elinden gelen her şeyi ortaya koydu.

Survivor 9 Haziran 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 9 Haziran 2017 yat ödülünü kazanmak için çok iyi bir performans sergileyip ödülü kazanmayı hak ettiler. Ünlüler takımında ise Survivor Sabriye sakatlığından dolayı oynayamadı ve kızlardaki bütün oyunlara Survivor Sema çıktı.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir