Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 9 Mayıs 2017 kim elendi
2017-survivor

Survivor 9 Mayıs 2017 kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 9 Mayıs 2017 kim elendi

Survivor 2017 Kıbrıs finalinden önce dokunulmazlık oyunlarının önemi oldukça artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Gönüllüler takımı 6 Mayıs  – 7 Mayıs tarihlerinde her iki dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için 3 aday çıkardılar. Kural değişikliğinden dolayı 3 aday eleme potasına girdi. Bilindiği üzere daha önce 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden takım 4 aday çıkartıyordu. Şimdi ise 2 dokunulmazlık oyunun art arda kaybeden takım 4 aday değil 3 aday çıkartacak. Gönüllüler takımın adaylarına baktığımızda ise;

  • Survivor Ogeday
  • Survivor Tuğçe
  • Survivor Berna 

Bu adayların oy potansiyeli ve fanlarının gücü yarışmacıların adada kalıp kalmayacağını belirliyor.

9 Mayıs 2017 Survivor kim elendi

Survivor 9 Mayıs 2017 kim elenecek” sorusu ise bu haftanın belki de en çok merak edilen sorulardan bir tanesi oldu. Survivor Ogeday ve Survivor Tuğçe ilk defa eleme potasına giren yarışmacılar iken Survivor Berna potayı defalarca gördü.

Survivor 9 Mayıs 2017 Survivor Tuğçe elendi. Survivor Tuğçe elendiği için çok üzgün olduğunu fakat hayallerinden biri olan Survivor katıldığı için ise mutlu olduğunu belirtti. Takım arkadaşlarının hepsine ise tek tek sarılıp vedalaştı.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir