Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor Eser West elendi
Eser West kimdir

Survivor Eser West elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor Eser West elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışması olan Survivor 2017‘de çok ilginç bir gelişme oldu. 17 Şubat 2017 Survivor acil durum konseyinde hiç kimsenin tahmin etmediği bir isim için toplanıldı.

17 Şubat 2017 Survivor acil durum konseyinde Acun Ilıcalı Survivor Eser West’in açlığa ve ada şartlarına dayanamadığını söyledi. Survivor Eser West‘in fiziksel olarak bir eksikliğinin olmadığını fakat yaşamış olduğu açlıktan dolayı psikolojik olarak bu duruma dayanamadığını söyledi.

Survivor Erdi Ünver Survivor Eser West için şunları söyledi: Eser West’in en yakın olduğu isimlerden biriyim. Fakat Eser West açlığa dayanamadı. Psikolojik açıdan sınavda kaldı.

Survivor Volkan Çetinkaya Survivor Eser West için şunları söyledi: Eser West bizim için çok önemli bir yarışmacıydı. Eser’in olmayışı bizi yıpratacaktır. Eser’e bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.

Peki bundan sonra ne olacak?

Yarın akşam yani 18 Şubat 2017 günü gönüllüler takımına yeni bir yarışmacı gelecek. Uzun vadede olan bir yarışma olduğu için yeni bir yarışmacıyla Survivor macerası devam edecek.

Bu gelişme her iki takımı da çok üzdü.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir