Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Tabletler İçin 4.Faz Başladı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tüm hızıyla ücretsiz tablet dağıtımına devam ediyor. Ocak ayına girdiğimizden beri Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 500 bin tablet hedefine yaklaşmak üzere.

Tabletler İçin 4.Faz Başladı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tablet dağıtımı ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Hatırlayacağınız üzere yaklaşık iki ay önce Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) ‘ in 500 bin ücretsiz tablet dağıtacağını ve tablet dağıtımlarının başladığını söylemişti. Tablet dağıtımları tüm hızıyla devam ediyor ve şuana kadar 250 bin tablet dağıtıldı.

4.faz bugün itibari ile başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tablet dağıtımına kaldığı yerden devam ediyor. Bu ayın sonuna kadar hedeflenen rakam 500 bin tablet. Milli Eğitim Bakanlığı ilk bu projeyi duyurduğunda hedeflerinin 500 bin tablet olduğunu söylemişlerdi ve  bu ay sonuna kadar bu projeyi başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayacaklarını söylediler.

Tablet İhtiyacı Olan Öğrenciler Okullara Çağırılıp Tabletlerini Teslim Alıyorlar

Milli Eğitim Bakanlığı kendi yaptıkları araştırmalar sonucu tablete ihtiyacı olan öğrencileri belirliyor ve bu sayılara göre okullara dağıtıyor. Bakanlığın belirlediği öğrencilerde, okulları tarafından aranıp tabletler teslim ediliyor.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
2
0
3

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!