Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Sorularınız

TEGV faaliyetlerini kimlerle ve nasıl yürütmektedir

TEGV faaliyetlerini kimlerle ve nasıl yürütmektedir

  • Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı faaliyetlerini öğretmenler, akademisyenler, Milli Eğitim Bakanlığı, öğrenciler ve gönüllülerle yürütür.
  • Gönüllülük esasına dayanarak öğrencilerin sorunlarına çözümler getirmeye çalışırlar. Burs verirler, giyecek ve barınma yardımında bulunurlar. Genellikle yardıma muhtaç öğrencilere yardım etmeye çalışırlar.

Faydalı Bilgi: “Dil ve anlatım” bir insanın kendisini ifade etmesi ve kullanmış olduğu dili, edebiyatını bilmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. “Dil ve anlatım” bize insanlarla olan konuşmalarımızda önemli avantajlar sunar. “Dil ve anlatım”ı iyi olan insan çok iyi bir şekilde dile hâkim olur. Dile hâkim olan insan çok daha iyi bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olur. Bu insanlar gerek iş dünyasında gerekse de günlük yaşamlarında başarıyı yakalarlar. Bundan dolayı her vatandaşın ya da kişisel gelişime önem veren herkesin “dil ve anlatım” konusunda kendisini geliştirmesi gerekir. Bu sitede “dil ve anlatım” ile ilgili her türlü materyale ulaşma şansına sahip olacaksınız. Umarım ilginizi çeker.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close