Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Teknolojik Ürünlerin Aile İletişimi Üzerindeki Etkileri Nelerdir
Ödev Soruları

Teknolojik Ürünlerin Aile İletişimi Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar


Teknolojik Ürünlerin Aile İletişimi Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Teknolojik ürünler aile iletişimini olumlu ve olumsuz da etkileyebilir. Bu aile bireylerine bağlıdır. Örneğin televizyon bir teknolojik üründür. Eğer biz saatlerce televizyon izlersek bu aile iletişimini olumsuz etkiler ama televizyonu belirli saatlerde ve ailemizle birlikte izlersek bu bizim aile içinde sosyalleşmemizi sağlar.

İnternet ve bilgisayar teknolojik bir üründür. Eğer bilgisayarın başında çok oturur ve zaman geçirirsek aile içi iletişimini olumsuz etkiler. Ama eğer bilgisayarda çok zaman geçirmezsek aile içi iletişimini olumsuz etkilemez.

Telefon içinde durum aynıdır. Telefon bizim aile iletişimini olumlu etkiler ama saatlerce telefonda zaman geçirirsek aile iletişimimiz olumsuz etkilenir.

Faydalı Bilgi: Hepimizin hayatı her gün verdiğimiz sınavlarla geçmektedir. Gelecek adına her gün yeni sınavlarla karşılaşmaktayız. Öğrenciler her yıl değişen sistemlerde yüzlerce sınava girmekteler. Piyasada birçok sınav dokümanı bulunsa da en derli toplu “sınav soruları” için kaynak bulmakta yine de zorlanmaktalar. Bizler uzun çalışmalar sonucu neredeyse her konudaki ve her branştaki her kademeye ait “sınav sorularını” sizler için derledik hazırladık. Sizlerin gireceği sınavlarda bu “sınav soruları” umarım işinizi kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek “sınav soruları” bölümünü tıklamak olacaktır. Bu sınav soruları sayesinde belki de en zorlandığınız sınavlardan bile çok başarılı şekilde çıkacaksınız. Hayatın da bir sınav olduğunu unutmamanız ve gireceğiniz her sınavdan başarı ile çıkmanız dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir