Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Trivia Crack Oyununun Hileleri Nelerdir Trivia Crack Oyunu Nasıl Oynanır
Ödev Soruları

Trivia Crack Oyununun Hileleri Nelerdir Trivia Crack Oyunu Nasıl Oynanır

Sponsorlu Bağlantılar


Trivia Crack Oyununun Hileleri Nelerdir Trivia Crack Oyunu Nasıl Oynanır

  • Bu oyunda bilgiler test edilmekte ve karşılıklı düello şeklinde insanlar bilgilerini yarıştırmaktadırlar. En çok soruyu en kısa zamanda cevaplayan yarışmayı kazanmaktadır.
  • Hilesi olarak şunları önerebilir: Genelde aynı sorular sorulduğu için ya bir yere not edin, ya da cevapları hatırlamaya çalışın.

Not: Günümüzde herkes artık internetten işini halletmektedir. Özellikle gençler akıllı telefonları sayesinde internetin sunduğu imkânlardan sonuna kadar faydalanmaktadır. Mesela bir kitap mı alacak önce internette araştırıp konusuna bakıp öyle satın almaktadır. Evvel cevap sitesi olarak siz değerli site takipçileri için biz de bu durumu düşünerek en son çıkan “kitap özetlerini kısaca” tanıtmaya çalışıyoruz. En güncel “kitap özetleri kısaca” gün be gün sitemizde güncellenerek yer almaktadır. Sizlerin de ilgisiyle bu bölümümüz zenginleşmekte ve çeşitliliğiyle sizlerle buluşmaktadır. “Kitap özetleri kısaca” sitemizde birçok yazarın en son üretimlerini sizlerle buluşturmaya devam edecektir. Umarım birçok kişi bizim çalışmamız sayesinde kitap okuma alışkanlığını geliştirir. Sizler de özetleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir