Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Tuğçe Işınsu El Vedud Kitap Özeti

Tuğçe Işınsu El Vedud Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Tuğçe Işınsu El Vedud Kitap Özeti

“El Vedud” 2017 yılında Hayykitap Yayınevinden çıkan 320 sayfalık bir kitap. “El Vedud” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler kalemlerinden olan Tuğçe Işınsu tarafından kaleme alınmış. “El Vedud Kitap Özeti”ne baktığımızda ise size ışık tutacak yollar, dualar, ritüeller, uygulamalar, ışık olacak yöntemler olduğunu görüyoruz.

El Vedud kitabından küçük bir bölüm

21 GÜN HİÇ ŞİKAYET ETMEDEN YAŞA, MUCİZEYİ KARŞILA!

Kendine bir imge bul şikayet ederken kendini yakala ve iptal et Altın makasla kesmek, ışık kılıcı ile olumsuzu iptal etmek, çarpı işareti koymak, ya da sadece “Bu an’ı iptal ettim” demek gibi.

Sözler ve yazılar enerjidir ve yaratıcıdır. Her olumsuz konuştuğunda ve düşündüğünde, bu etkiyi yaydığında, şükür enerjisinde kalmadığında bu 21 günde kendini faik et. O an’ı yakala ve mutlaka iptal et. Sana bunu yaptırabilecek olumsuz kişi, konu, koşullardan uzak durmaya başla. Şikayetin yerine olumlu bir konu, eski olumlu bir am ya da yeni bir cümle- imge koy. “Olan her şey zaten benim hayrıma, bunu biliyor ve kabul ediyorum, teşekkür ederim” de. İlk günler zor olsa da sonra alışacaksın, önce küçük sonra büyük mucizeler gelecek.

21 günlük yolculuğa hazır olunca başla. Düşüncelerini detoksla, herkese her şeye sevgi gönder.

Bilinçaltımızın herhangi bir düşünceye dayanabildiği süredir 21 gün. Aynı kelimeleri ya da âyeti enerjiyi tekrar tekrar söylediğin derece bilinçaltın 21. günün sonunda bunu yapıyor. Yani ona inanıyor gerçek kılıyor. Şikayet blokajından kurtulurken de o nedenle bu yol kullanılıyor. Şikayet sadece yeniden olumsuzu çağırır ve blokaj verir.

21 gün boyunca bir arınma sürecine sokuyoruz sizi… Bu cümleleri okuduğunuz günden ve andan itibaren 21 gün boyunca: düşündüğün her şey sipariştir. Düşüncelerini kontrol et.

Sevgi yer sevgi al…

Tuğçe Işınsu’nun kaleme aldığı El Vedud tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

5
like
1
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir