Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Tüm İllerde İstiklal Marşımız Coşkuyla Okundu!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk çağrısıyla bugün yöneticiler ve görevli personeller birlikte saygı duruşu ve törenle İstiklal Marşımızı okudular.

Tüm İllerde İstiklal Marşımız Coşkuyla Okundu!

Hatırlayacağınız üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk dün bir açıklama yapmıştı. Yaptığı açıklamada 11.01.2021 tarihinde yani bugün, Tüm illerimizdeki okullar İstiklal Marşı töreni çağrısı yapmıştı. Bugün o çağrı kulak buldu ve tüm illerdeki okullarda İstiklal Marşı çalındı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Medeni Berk İlkokulu’nda düzenlenen törene katıldı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’ un katıldığı törene yöneticiler ve görevli personellerde katıldı. Düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ da katıldı.

Tüm Ülkede İstiklal Marşı Sesleri

Bugün tam saat 10:00′ da adeta zaman durdu. Okullar okunan İstiklal Marşı’na okuldaki yöneticiler ve öğretmenler dışında halkımızda çok büyük destek gösterdi. Bir çok vatandaş İstiklal Marşını duyduklarında balkonlara çıkarak saygı duruşuna geçti. Trafikteyken İstiklal Marşına denk gelen sürücüler ise durup araçlarının yanında saygı duruşunda bulundular.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
2
0
0
0
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!