Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Tüm Sınıflarda Uzaktan Eğitim Başlıyor!

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan az önce alınan yeni kararları açıkladı ve bu kararlar ülkemizdeki bütün illerde tam kapanma kararı alındı. İşte haberimizin detayları..

Tüm Sınıflarda Uzaktan Eğitim Başlıyor!

Az önce çok önemli bir karar TV ekranlarında ve bütün haber kanallarında yayınlandı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ülke olarak 29 Nisan saat 19:00′ dan itibaren ülke genelinde sokağa çıkma yasağının başlayacağını ve tam kapanmanın haberini verdi. Artan vaka sayılarından sonra böyle bir haberi herkes bekliyordu.

Bu önemli açıklamalardan sonra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Twitter’ dan yaptığı açıklamada, alınan kararlar doğrultusunda bütün eğitim sınıfları için uzaktan eğitime geçileceğini duyurdu. 17 Mayıs’a kadar sürecek olan sokağa çıkma yasağı boyunca ülkedeki bütün illerde uzaktan eğitim yapılacak ve yüze yüze eğitime ara verilecek.

3 Mayıs’ta Yapılacak Olan Sınavlar 17 Mayıs’tan Sonraki Tarihe Ertelendi

1 Aylık ülke genelinde yapılacak olan sokağa çıkma yasağından sonra 3 Mayıs’ta yapılacak olan yüz yüze sınavlarda iptal edildi. Tüm eğitim sınıfları tam zamanlı uzaktan eğitime geçerken aynı zamanda 3 Mayıs’ta yapılması planlanan sınavlar 17 Mayıs’tan sonrasına alındı.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
0
2
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!