Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Zihni açmak için ne yapılmalı, beyin nasıl canlandırılır?

Poppy kimdir ne demek

Ana Sayfa / Güncel Konular / Turkcell Platinum Vodafone Red Türk Telekom Prime hangisi daha iyi

Turkcell Platinum Vodafone Red Türk Telekom Prime hangisi daha iyiTurkcell Platinum Vodafone Red Türk Telekom Prime hangisi daha iyi

Son dönemde hemen herkesin internete, dakikaya ve sms’e bolca ihtiyacı var. Cep telefonu operatörleri de pek çok zaman çok iyi kampanyalar düzenlemekte ve tarifeler hazırlamakta. Bu tarifelerde de ise fiyat artışı görünse de yine de operatörlerin bol internet, dakika ve sms kampanyaları müşterileri için iyi olmakta ve iş görmekte.

Operatörlerin sadece internet, dakika ve sms kampanyaları yok tabiki. Aynı zamanda da aldığınız bu tarifelere ek olarak akıllı cep telefonları da uygun fiyatlara verilmekte hatta taksitlendirilmektedir. Bu kampanyaları ise telefon fiyatı adlı siteden güncel bir şekilde takip etmeniz mümkün. Bu sitede telefon fiyatlarını, yeni çıkan telefonları ve aynı zamanda bu telefonların karşılaştırmasını yapmanız mümkün.

Peki “Turkcell Platinum Vodafone Red Türk Telekom Prime hangisi daha iyi” hangisi alınmalı sorusunun cevabını ise aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Tüm tarifelerin karşılaştırması mevcuttur.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!