Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya genelgesinin önemi

Çiftlik doğal mıdır beşeri midir?

Ana Sayfa / Sorularınız / Türkiye Selçuklu Devleti’nin Anadolu’da yaşayan farklı inançtan milletlere karşı tutumu ne olmuştur?
Ödev Soruları

Türkiye Selçuklu Devleti’nin Anadolu’da yaşayan farklı inançtan milletlere karşı tutumu ne olmuştur?

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye Selçuklu Devleti’nin Anadolu’da yaşayan farklı inançtan milletlere karşı tutumu ne olmuştur?

Hoşgörü ile yaklaşmıştır. Her türlü görüşe, inanca saygılı olunmuş, bir çok farklı grubun barış ve huzur içinde bir arada yaşaması sağlanmıştır.

Faydalı bilgi: Hiç düşündünüz mü atasözlerimiz bizlere aslında neyi anlatmak istemektedir? Çünkü “atasözleri” sadece bizlerin okuduğu anlamları içermez. Vermek istedikleri mesajları her zaman mecazlar ve benzetmelerle halkın yaşayışından hareketle verirler. Atasözlerini diğer türlerden ayıran bizlere vermiş oldukları az sözde çok “anlam” barındırmalarıdır. Bundan ötürü sizler için elimizden geldiğince “atasözlerinin anlamları”nı sitemizde yayımlayacağız. “Atasözlerinin anlamları”nı okudukça onlara bakış açınız değişecek ve onların barındırdıkları gizli hazinelere kavuşacaksınız. Tecrübenin bir diğer adı olan “atasözleri anlamları” ile ilgili sizler de aklınıza gelen her şeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde oluşturacağımız bu kültürel birikim ileride çocuklarımızın da yararlanacakları birer define olacaktır. Bundan dolayı “atasözleri anlamları” ile ilgili her türlü paylaşımınızı bizlere göndermenizi bekliyoruz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir