Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ücretsiz Tablet Nasıl Alırım?

Vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konu bu şu günlerde. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından dağıtılan ücretsiz 500 bin tablet projesinden nasıl faydalanırım?

Ücretsiz Tablet Nasıl Alırım?

Yaşadığımız bu pandemi günlerine teknolojik ürünlere ilgi çok fazla arttı. Çünkü çocuklar okullara gidip yüz yüze eğitim alamadığı için mecbur olarak telefondan, tabletten yada bilgisayarlardan derslere bağlanarak ders işler duruma geldiler. Bu yüzden teknolojik ürünler önemli bir hale geldi.

Teknolojik ürünler önemli hale geldi ama durumu olmayan aileler için bu kötü bir şey. Çünkü çocukları okula gidemiyor ve evde derslerine girecek herhangi bir tablet, bilgisayar yada telefon yok. Bu aileler için Milli Eğitim Bakanlığı 500 Bin Tablet Projesini başlattı ve ihtiyaç sahibi ailelere çocukları derslerden geri kalmaması için tablet dağıtmaya başladı.

Tabletler Milli Eğitim Bakanlığının Araştırmaları Ve Belirlediği Durumlardaki Ailelere Dağıtılacak

Öncelikle şunu söylemek lazım ki ücretsiz tablet almak isteyen aileler için herhangi bir başvuru formu bulunmuyor. Milli Eğitim Bakanlığı araştırmalar ve belirlediği kriterlere uygun aileleri kendileri tespit edip dağıtımı sağlıyor.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
3
2
7
8
3
13

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!