Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Başlayacak mı?

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç üniversitelerin yüz yüze eğitimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Milyonlarca üniversite öğrencisi gözünü kulağını bu açıklamaya göz ve kulak dikti. Üniversiteler yüz yüze eğitime başlayacak mı?

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Başlayacak mı?

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için yüz yüze eğitim programı yavaş yavaş rayına oturuyor fakat üniversiteler için henüz bir açıklama yapılmadı. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç üniversitelerin yüze yüze eğitim kararının bu hafta içinde açıklanacağını duyurdu.

Başkan Prof. Dr. Yekta Saraç yaptığı açıklamada, üniversitelerin bahar döneminin yüz yüze eğitim mi yoksa uzaktan eğitimle mi olacağının henüz kesinleşmediği bunun için Sağlık Bakanlığı görüşünün açıklamalarını beklediklerini söyledi. Bu görüşler sonucunda kararın açıklanacağını belirtti.

Kovid-19 Vaka Sayısı Yüksek Oldukça Üniversitelerin Yüz Yüze Eğitime Açılması Zor!

Bizim kendi fikrimizce kovid-19 vaka sayıları bu kadar yüksekken üniversitelerin açılması zor gözüküyor. Özellikle bugünler virüsün mutasyona uğradığı ve ülkemizde de görüldüğü bugünlerde üniversite gibi öğrenci sayısının çok olduğu eğitim kurumlarının açılması zor gözüküyor.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!