Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Başlıyor!

Son dakika gelişmesi olarak Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yapılan toplantı sonucu üniversitelerin uygulamalı derslerin okullarda yüz yüze eğitim olarak yapılmasına karar verildiği açıkladı!

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Başlıyor!

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç üniversitelerin yüz yüze eğitim mi yoksa uzaktan eğitimle mi olacağının kararının bu hafta Sağlık Kurulunun yapacağı toplantı sonucu belirleneceğini söylemişti. Sağlık Kurulu toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca az önce twitter hesabından toplanın üniversiteler için kararını açıkladı. Yapılan açıklamada üniversitelerin bahar döneminin yani 2.dönemin, uygulamalı derslerin yüz yüze eğitim ile, teorik derslerin ise uzaktan eğitim ile devam edilmesi kararının Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’e bildirdiğini açıkladı.

Şimdi Gözler Yükseköğretim Kurulu’nda!

Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamalardan sonra gözler Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’ e döndü ve YÖK’ ten gelecek olan habere çevrildi. Sağlık Kurulunun verdiği karardan sonra hep birlikte YÖK’ün vereceği kararı bekliyoruz. Ama şimdilik üniversiteler yüz yüze eğitime geçiyor diyebiliriz. Üniversitelerin bahar dönemi yüz yüze eğitimle devam edecek.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
5
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!