Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

1996da Yeni Zelandada bir radyo kanalını basıp yöneticisini rehin alan kişi hangi karakterin söylediği bir şarkının çalınmasını talep etmiştir

Atatürk’ün Kişisel Özellikleri

Ana Sayfa / Sorularınız / Vaktimizi Verimli Geçirmek Ne Demektir
Ödev Soruları

Vaktimizi Verimli Geçirmek Ne Demektir

Sponsorlu Bağlantılar


Vaktimizi Verimli Geçirmek Ne Demektir

  • İnsanoğlu hayatı oldukça kısadır. Göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Bu yüzden vaktini aldığı her nefesi dolu dolu geçirmeye çalışmalıdır. Kendini geliştirmeli sevdiği insanlarla vakit geçirmeli her zaman kırıntısını bile israf etmeden bu gelip geçici hayattan zevk almasını bilmelidir.

Faydalı Bilgi: Her insan ayrı bir “hikâye” barındırır içinde. Her insanın kendine gör bir yaşam öyküsü kendine göre bir gelecek planı ve düşler dünyası olması ortaya çok farklı yaratıcı düşünceler çıkarır. İnsanlar bazen günlük hayatta karşılaşılan bir sorunu, bazen dünyayı algılarını bazen de aşklarını “hikâye” şeklinde kağıda dökerler. Bu “hikâye”ler okurun gözünden her okunduğunda yeniden can bulan üretimlerdir. Bundan dolayı geçmişte de günümüzde de “hikâye” yazma ve “hikâye” okuma her zaman aynı derecede önemli olacaktır. Sizler evde yaptığınız “hikâye” yazma denemeleri sonucu ortaya koyduğunuz ürünleri bizlere göndererek onların yayımlanmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alacak “hikâye”ler hem özgün olmuş olacak hem de sonsuza dek okurla buluşma yolunu bulmuş olacaktır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir