Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Güncel Konular

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Bu yazımızda “Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et” kampanyasını ele alacağız.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone yeni bir kampanya başlattı. “Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et” ile hem siz hem de arkadaşınız 3 GB internet kazanma şansını yakalıyor. 24 saat geçerli 3 GB internet kazanmanın tek şartı ise arkadaşınızın sizin göndereceğiniz linke tıklayarak Vodafone yanımda uygulamasını indirmesini sağlamak. Bu sayede hem siz hem de arkadaşınız 3 GB internet kazanıyor.

Vodafone Arkadaşını Davet Et

Vodaofone’nun 3 GB interneti kazanmanın en önemli şartlarından bir tanesi ise davet gönderdiğiniz arkadaşınızın 6 ay Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmamış olması. Linki gönderdiğiniz arkadaşınız Vodafone yanımda uygulamasını kaldırıp tekrar yüklese bile 3 GB internet kazanma şansınız olmuyor. Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et 3 GB internet

Kullanım Koşulları

 • Davet eden aboneler her ay en fazla 3 adet promosyon kazanabilir.
 • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin için en az son 6 aydır Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmamış olması gerekmektedir.
 • Davet eden abonenin promosyon hakkı her ayın son gününde yenilenir.
 • Davet eden aboneler sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir.
 • Kampanyanın geçerli olması halinde hem davet eden abone hem de davet edilen abone 1 gün geçerli 3GB internet kazanacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden abonenin gönderdiği link üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirecek ve sonrasında uygulamaya giriş yapacaktır. Vodafone Yanımda uygulaması telefonunda olan abonelerin ise uygulamaya giriş yapmaları yeterli olacaktır.
 • Promosyonlar, ilgili koşullar sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaktır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.
 • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Umarız ki “Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et” kampanyası ile siz de bedava 3 GB internet kazanma şansını yakalamışsınızdır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

5 Comments

 1. Bende yaptım ama internet gelmedi müşteri hizmetleri arayıp şikayet edecem resmen dalga geçiyorlar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close