Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Yağmurlu karlı sisli ve güneşli havalarda yaya olarak trafikte bulunduğunuzda ne gibi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz?
Ödev Soruları

Yağmurlu karlı sisli ve güneşli havalarda yaya olarak trafikte bulunduğunuzda ne gibi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar


Yağmurlu karlı sisli ve güneşli havalarda yaya olarak trafikte bulunduğunuzda ne gibi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz?

  • Yağmurlu havalarda yürürken kayabilir düşebiliriz, yine yolun kayganlığından dolayı kontrolden çıkan araçlar bize çarpabilir.
  • Sisli havalarda görüş imkanımız azaldığından yine kaza yapma durumuyla karşılaşabiliriz.
  • Güneşli havalarda ise hava sıcaklığının yüksekliğinden ötürü başımıza güneş geçebilir ya da sıcaktan bayılabiliriz.
  • O yüzden dikkatli olmalıyız.

Faydalı Bilgi: Herkes geleceği öğrenmek gelecekte kendisini ne beklediğini bilmek ister. Bizlere bu konuda en güzel tüyolar veren “burçlar”dır. “Burçlar”a bakarak çoğu zaman bizi nasıl bir haftanın ayın hatta yılın beklediğini bilebiliriz. Böylece burçlar sayesinde hayatımıza yön verme şansımız olur. “Burçlar” sadece gazete köşeleri ya da kitaplarda kalmamalı. İnternetin nimetlerinden biri de “burçlar”ı birçok siteden size sunmaları. Ancak bizim farkımız “burçlar”la ilgili en güncel yazıları ve tahminleri sizlere sunmamızdır. “Burçlar”ı bilindik genel tahminlerle değil gökyüzünün ve geçmişin birikimi ile son zamanlarda yayımlanmış sağlam kaynakları temel alarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda “burçlar ve yalan” yayınımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Görüş ve yorumlarınız bu konuda bizler için çok değerli. Gelecek güzel günlerin sizlerle olması dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir