Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Yaşadığınız Şehri Anlatan Tanıtım Yazısı
Ödev Soruları

Yaşadığınız Şehri Anlatan Tanıtım Yazısı

Sponsorlu Bağlantılar


Yaşadığınız Şehri Anlatan Tanıtım Yazısı

Ben size yaşadığım şehir olan İstanbul’u tanıtmak istiyorum. Kuruluşu çok eskilere dayanan bu şehir hem tarihiyle hem de doğasıyla muhteşem bir şehir. Boğazı sayesinde iki kıtayı birleştiren tek şehir ünvanına sahip.Yüzlerce yıl büyük padişahlıklara başkentlik yapmış bu muhteşem şehir bir çok ülkeden kalabalık nüfusuyla insanı biraz da ürkütüyor.

Yine de bir çok müzesi, konserleri, sportif faaliyetleri ile bir çok insanı hareketlendiren mutlu kılan bu şehrin aynı zamanda trafik, iş, barınma gibi de sorunları taşıdığını da ekleyeyim. Özellikle hayat pahalılığı çok yüksek.O yüzden zengini çok zengince fakiri de çok fakirce yaşıyor.

Bütün bunlara rağmen ben bu büyülü şehre aşığım diyebilirim.

Faydalı Bilgi: Hayatımızda ne kadar çok “test” çözüyoruz değil mi? Ama artık işiniz daha kolay. Yapmanız gereken evvel cevap sitesini takip etmek. Sitemizde bir çok branş kademede karşınıza çıkabilecek sınavlara yardımcı olacak “test”ler ile karşılaşacaksınız. Çoktan seçmeli şekilde hazırlamış olduğumuz ve en özgün soruların olduğu bu testlerle artık sınavlar sizler için daha da kolay bir hale gelecektir. Sizler de testlerimiz hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sınıf sınıf ve ders ders hazırlamış olduğumuz “test”ler her kademeye uygun olup hemen her sınavda karşınıza çıkabilecek soruları en iyi örnekleyen tarzdadır. Bununla amacımız sizlerin sınavlarınızda daha çok başarılı olmanızdır. Umarız ki her sınavınızdan en yüksek başarı ile çıkar ve gelecek adına istediklerinize ulaşırsınız.

0
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorumlar

  1. Yaa bazı yerlerde güzel şeyler bazı yerlerde ise kötü yönlerini anlatmışsin keşke hepsini güzel olarak anlatsaymissin daha iyi olurdu en azından ödevim yarım kalmazdı.

  2. Bence çok güzeldi

  3. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir