Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Yaşadığınız Yerde Yerel Yönetim Birimlerinin Yapmış Oldukları Çalışmaları Yansıtan Bir Gazete Haberi
Ödev Soruları

Yaşadığınız Yerde Yerel Yönetim Birimlerinin Yapmış Oldukları Çalışmaları Yansıtan Bir Gazete Haberi

Sponsorlu Bağlantılar


Yaşadığınız Yerde Yerel Yönetim Birimlerinin Yapmış Oldukları Çalışmaları Yansıtan Bir Gazete Haberi

  • Belediyeden yapılan açıklamada belediyenin bu seneki projelerinden bahsedildi. Öncelikli hedefin belediyenin alt yapı çalışmaları olduğu belirtildi. Bunun yanında yapılması düşünülen pazar yeri, çocuk oyun alanları ve de cami inşaatından bahsedildi. Bu tür yatırımların yanında özellikle baharın gelmesiyle beraber düzenlenecek kültür ve eğitim festivali hakkında yöre halkına bilgi verildi.

Faydalı Bilgi: “En güzel ninniler” insanı geçmişe götüren oradan bugüne bakmasını sağlayan ninnilerdir. Ninniler bizlerin küçüklüğüne dair her türlü anıyı gizleyen, o anıları bizler için depolayan ve bizlerin o güzel günlere ait duygularını yansıtan en önemli edebi türdürler. Bundan dolayı her çocuk için ninnilerin yeri başkadır. Bizler sizin için “en güzel ninniler”i derledik, bu ninnileri derlerken en önemli kaynakları taradık, taradığımız kaynaklardan seçtiğimiz “en güzel ninniler”den yaptığımız seçkileri bir başlık altında sizlere sunduk. Sizler de yörenize ait istediğiniz ninnileri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde bu başlığı zenginleştirmiş oluruz. “En güzel ninniler” sizleri umarım en güzel duygulara taşırlar. Mutlulukla okumanız dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

9 Yorumlar

  1. ECE NAZ KARAKAYA

    Teşekkürler

  2. Çok Teşekkürler Ödevime Çok Yardımcı Oldunuz .

  3. teşekürler

  4. siziçok saeviyorum

  5. Harika olmuş öğretmen gazete istedi ama bunu da beğendi☺☺☺☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir