Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Yaşına Göre Davran, Eve Brown Kitap Özeti Talia Hibbert

Edebiyat severler Talia Hibbert tarafından yazılan Yaşına Göre Davran, Eve Brown kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Talia Hibbert Yaşına Göre Davran, Eve Brown Kitap Özeti

Yaşına Göre Davran, Eve Brown” 2024 yılında Artemis Yayınlarından çıkan 360 sayfalık bir kitap. “Yaşına Göre Davran, Eve Brown” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Talia Hibbert tarafından kaleme alınmış. “Yaşına Göre Davran, Eve Brown Özeti”ne birlikte bakalım.

Yaşına Göre Davran, Eve Brown Arka Kapak Yazısı

Talia Hibbert’ın yeni romantik komedisinde, Brown kız kardeşlerin en uçarısı, gergin bir pansiyon sahibinin hayatına giriyor ve onu kelimenin tam anlamıyla fena halde yere seriyor.
Eve Brown kendini kanıtlamış bir kaos yaratıcısı, çekici, sakar bir bela mıknatısı. Doğru olanı yapmak için ne kadar çabalarsa çabalasın, hayatı her zaman korkunç şekilde ters gidiyor. Bu yüzden de Eve denemekten vazgeçiyor. Ancak geçici hevesleriyle pahalı bir düğünü mahvettiğinde (birinin o zavallı güvercinleri serbest bırakması gerekiyordu), ebeveynleri çizgiyi çekiyor. Artık Eve’in büyüyüp kendini kanıtlama zamanı geldi.
Her ne kadar bunu nasıl yapacağından tam olarak emin olmasa da…
Jacob Wayne her şeyi kontrol altında tutuyor. Her zaman. Sahibi olduğu pansiyonun kusursuzluğu en hassas çizgisi. Mor saçlı, güvenilmez bir kadın pansiyondaki şef pozisyonuna başvurduğunda da onu işe almak Jacob’ın hayatta yapacağı en son şey. Tabii kadın ona arabasıyla çarpıp Jacob’ı buna mecbur bırakmadan önce.
Çok geçmeden işine, mutfağına ve misafir odasına sızan bu kaotik kadın onun doğuştan düşmanı sanki. Ancak bu iki düşman mecburen vakit geçirmeye başladıkça, onları çevreleyen elektrik başka bir şeye dönüşüyor. Aralarındaki sıcaklık da Eve gibi görmezden gelinmesi imkânsız ve giderek Jacob’ın buzlarını eritiyor.

Talia Hibbert tarafından kaleme alınan Yaşına Göre Davran, Eve Brown tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!