Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kompoziyon

Yeni yıldan beklentilerinizi ve isteklerinizi anlatan bir fikir yazısı yazınız.

Bugünkü yazımızda “Yeni yıldan beklentilerinizi ve isteklerinizi anlatan bir fikir yazısı yazınız.” kompozisyon konusunu ele alacağız.

Yeni yıldan beklentilerinizi ve isteklerinizi anlatan bir fikir yazısı yazınız.

Her yeni gelen yıl, insan için yeni umutlar yeni hayaller ve yeni bir gelecek düşlemek oluyor. Ben de bu yıl için kendi hayallerimi koydum masamın üstüne. Baktım ortak noktalarımı düşlerimin hep aynıymış. Huzur, huzur ve yine huzur. Huzur için ise iki şey gerekliymiş. Biri aile huzuru diğeri ise dostların varlığı. Ailenin üyeleri sağlıklı ve mutluysa dostlarınız size karşı samimi ve içten ise daha ne istersiniz ki? Ama bunların olmaması insanı hemen mutsuzluğa itecek en önemli şeylerdir. Ben gelecek yıldan en çok sağlık huzur ve mutluluk istedim. Sadece kendim için isteyecek kadar da bencil değilim. Bütün dünya için, bütün çocuklar için, bütün fakirler için, bütün yetimler öksüzler hatta doğayı paylaştığımız bütün canlılar için istedim. Kedim Pamuk da dahil. Tek isteğim bu dünyada acıların, yoksulluğun savaşların son bulması herkesin kardeşçe huzur ve mutlulukla yaşaması oldu.

Sizler için “Yeni yıldan beklentilerinizi ve isteklerinizi anlatan bir fikir yazısı yazınız.” konusunu incelemeye çalıştık. Yayınımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bize destek verebilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

One Comment

  1. O incil kırmızı renkliydi aslında o incil bir kolyeydi. O kolyeyi takan her kişi çok mutludur. Çünkü o kolye hiç kimsede yok.

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close