Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Konulu Yazı
Hikaye Tahlilleri

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Konulu Yazı

Sponsorlu Bağlantılar


Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Konulu Yazı

Dünyada artık yeni güç enerjidir. Enerjiye sahip olan devlet aslında dünya liderliğini de sahiplenecektir demektir. Çünkü insanoğlunun yaşamı enerji ihtiyacı duyan aletlerle çevrili bir durumda. Bundan dolayıdır ki dünyamızda her gün enerji kaynakları yüzünden savaşlar çıkmaktadır. Hatta insanoğlu bu kaynaklara sahip olma adına doğa anaya tamiri mümkün olmayan zarar vermekten bile geri durmamaya başlamıştır.

Oysa hem enerji kaynağını daha doğru üretip tüketilmek hem de dünyaya zarar vermeden bunu yapabilmek mümkün. Bunun en kısa yolu elbette yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmektir. Rüzgarlardan, güneşten, yağmurdan faydalanmayı bilmektir. Bu şekilde hem enerji kaynakları yenilenebilir olacak hem de dünya ileride çocuklarımıza bırakabileceğimiz güzellikte olacaktır. Bu yüzden kısa zamanlı karları bırakıp uzun vadeli planlamalar ve çalışmalar yapılması gerekir. Tek bir dünya var. Onu yok edersek hepimiz yok oluruz.Umarım bu sözü artık bazı insanlar ciddiye almaya başlar.

Not: Hayatımız sınavlarla geçiyor. Sınavları geçmeden ne gelecek adına planlar yapabiliyoruz ne de yaşadığımız günden bir keyif alabiliyoruz. Çünkü aklımızın bir yerinde ne yazık ki hep sınavlar var. Sınav stresi birçok kişiyi olumsuz etkilemekte hatta bazı kişilerde ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Bizler bu yükü azaltmak ve öğrencilerimizin ders ve sınavlarındaki başarılarını arttırmalarını sağlamak için “online test çöz” başlığı altında bir çok derse ait sınıf sınıf testler yayımladık. Hiçbir yerde olmayan ve orijinal olan testleri çözerek sizler de gireceğiniz sınavlara ve derslere daha iyi hazırlanabilirsiniz. Bu çalışmalar sizlerin hayatında ufak da olsa yararlar sağlayacaksa ne mutlu bize. Umarım “online test çöz” taktiği ile her sınavdan başarılı olursunuz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir