Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Kusursuz Yıkım-Tecrit Günlükleri Kitap Özeti Lauren Destefano

Aşkı Becermek Kitap Özeti Sarah Bennett, Michael Bennett

Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Zenginliğin Kuralları Kitap Özeti Richard Templar

Zenginliğin Kuralları Kitap Özeti Richard TemplarZenginliğin Kurallarını öğrenmeye ve zengin olmaya hazır mısınız?

Richard Templar Zenginliğin Kuralları Kitap Özeti

Zenginliğin Kuralları” 2019 yılında Akılçelen Kitaplarından çıkan 288 sayfalık bir kitap. “Zenginliğin Kuralları” kitabı Dünya Edebiyatı’nın önemli yazarlarından olan Richard Templar tarafından kaleme alınmış. “Zenginliğin Kuralları Özeti”ne baktığımızda ise Refah içerisinde, elinizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirdiğiniz bir yaşam için bilmeniz gereken her şeyin anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Tasarruf etme konusunda da aynı şey geçerlidir. Beş yıl içinde 20.000 pound istiyorsanız ayda beş pound kenara koymak iyi olmayacaktır. Bu hızla 1.000 pound biriktirebilirseniz şanslınız demektir. İstediğiniz belli bir miktar para biriktirmekse aylık veya haftalık bazda tam olarak ne kadar tasarruf etmenizi ge­rektiğini belirlemek zorundasınız. Eğer para birikmiyorsa yel­kenleri suya indirmeyin. Daha fazla biriktirmek için çalışın ya da hedef tarihinizi biraz daha uzatın.

Paranızı eksilten yönleriniz varsa bunlarla yüzleşin. Eğer her ay içeceklere, ıvır zıvıra, ayakkabıya ya da bunun gibi şeylere 100 pound harcıyorsanız bu finansal planlan yapmanın bir anlamı yok.. Herhangi bir şeyden tasarruf etmekte bile zorlanıyorsanız her ay kenara 100 pound koyacakmış gibi davranmayın.

Problemleri ve hayal kırıklıklarını göz ardı etmek teşvik edici biliyorum ancak böyle yaparsanız asla zengin olamazsınız. Para kazanma konusunda ciddiyseniz, hayatınızdaki ekonomik ga­razlarla yüzleşme cesaretini bulup bu konuda bir şeyler yap­makla başlamalısınız.

Richard Templar’ ın kaleme aldığı Zenginliğin Kuralları tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!