Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ziya Selçuk’tan Okullarla İlgili Açıklama Geldi!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitim devam mı edecek yoksa tekrar tam zamanlı uzaktan eğitime geçilecek mi? İşte haberimizin detayları..

Ziya Selçuk’tan Okullarla İlgili Açıklama Geldi!

Ülkemizde vaka sayıları gün geçtikçe artıyor. Güncellenen Türkiye Kovid-19 haritasından sonra neredeyse bütün illerin kırmızıya döndüğünü gördük. Güncellene haritadan sonra ve artan vaka sayılarından sonra, bazı valilikler açıklama yaparak okullarda uzaktan eğitime geçtiklerini duyurmuşlardı.

Şuan ülkemizde bir çok ilde uzaktan eğitime geçilmiş durumda. Bakan Selçuk ülke genelinde eğitimin ne olacağını konusunu Ramazan Bayramı sürecinde düşünülüp değerlendirme yapacaklarını söylediler. Kafelerin ve restoranların kapalı olacağı Ramazan döneminde ülkedeki vaka durumuna göre kararlar alınacağını söyledi.

Bu Süreçte Kesinlikle Yeni Kararlar Çıkacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk aynı zamanda yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı sürecinde mutlaka yeni kararlar çıkacağını ve 2020 – 2021 eğitim ve öğretim döneminin nasıl bitirileceğinin kesinleşeceğini söyledi.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!