Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 240 Cevabı

10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 252 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 249 Cevabı

10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 249 Cevabı10. Sınıf Berkay Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 249 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Berkay Yayıncılık Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Dr. Tuncay TUNÇ, Necati BAĞCI tarafından 282 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Erman BİLİNGEN tarafından yapılmış.

10. Sınıf Berkay Yayıncılık Yayıncılık Fizik Ders Kitabı Sayfa 249 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Beyaz ışık altında mavi renkli görünen ekran yeterince karanlık bir ortamda kırmızı, yeşil ve mavi ışıklarla aydınlatılıyor. Her bir rengin perdede oluşturduğu aydınlanma aynı şiddette olduğuna göre taralı bölge hangi renkte algılanır?

  • Cevap:
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!