Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 18 Cevabı

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 27 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Çiler GENÇ KARATAŞ tarafından 160 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serkan AVCI tarafından yapılmış.

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Write a paragraph with the help of the guiding questions below.
f Where are you from? f Where do you live?
f How many sisters or brothers do you have? f What do your parents do? f What school do you attend? f What school subjects do you like? f Who is your best friend?
f What do you and your best friend usually do together after school? f What sports do you play in your free time? f What kind of movies do you watch in your free time? f What else do you usually do in your free time?

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

5
like
3
love
1
haha
0
wow
1
sad
77
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir