Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 105 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 105 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 143 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 105 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Read the short story and answer the questions.

1. What was Ms. Ritto’s opinion on smart phones at the beginning of the class?…
2. What did she ask her students to do?………
3. Did everything go as she planned?……..
4. What message did the students give her?…….

Read the story again and find out in what way creating a collaborative story is different. Discuss with your friends and circle the correct option for the sentence below.

Below is the template of a digital collaborative story. Its first sentence has been given for you. Each time before a group, pair or student adds a sentence, discuss it and make changes if necessary to create a collaborative story which shows the advantages of technology. Then, arrange it online.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 105 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close