Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 143 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

Below are programs of two high schools on their web sites. Which one do you think is the program of a vocational and technical high school and which one belongs to an academic high school? Discuss why these programs are important for the future.

1. What is the purpose of academic high schools?…………………………………………
2. Why are vocational & technical high schools important according to John?…………………………………………
3. What are some of the similarities between vocational & technical high schools and academic high schools according to Christa?………….
4. Do you think vocational & technical high schools are as important as John and Christa claim?………………

  • Cevap:
25
like
4
love
5
haha
4
wow
6
sad
37
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir