Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 24 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 143 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

Read the descriptive paragraph about Linda and match the colors to what they are about in the paragraph. One has been done for you.

a The family members (people in the family, their ages, jobs, etc.)
b Habits, hobbies, likes and dislikes (the person’s habits, what he/she likes/dislikes)
c Physical appearance (height, color of hair, eyes, etc.)
d Introduction about the person (who the person is, his/her job, age, etc.)
e General feeling/opinion about the person (what you/people think about the person)

Now, write a descriptive paragraph about yourself. Describe yourself, your family and your habits as in the sample paragraph in 9 A.

  • Cevap:
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!