Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 55 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 58 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 143 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Study the details of Turkish and Greek eating traditions given below and write a short paragraph of comparison as in 7 A. You can use the signal words in the boxes.

similar-alike-both-too-as-like-similarly

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!