Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 143 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Read the dialogue between receptionist and Ethan. Then, fill in the gaps with the appropriate information from the dialogue to create a meaningful paragraph.

Ethan wants to have a weekend- off in Alexandria. He calls the hotel to (1) …..two rooms. The hotel has (2)……………………..available. They plan
to (3)……………………..on Friday, 9th October and (4)………………………two days later, on Sunday. The receptionist asks Ethan for a (5)……………………..number as part of the booking.

1. Study the expressions in bold in the dialogue in Part 6 A and circle the correct option to complete the following statement.

2. Fill in the missing parts of the dialogue extracts below with a suitable expression from the box

– You mean a group? – Is that right?-Sorry, did you say thirteen people? – Let’s go over that once more.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir