Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
10. Sınıf Meb Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları

10. Sınıf Meb Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı 8. Ünite Sözlü İletişim Cevapları

blank

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Meb Yayınları 8. Ünite Haber Metni Sayfa 283 8. Ünite Yazma Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları

10. Sınıf Meb Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı 8. Ünite Sözlü İletişim Cevapları

10. Sınıf Meb Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Sayfa 283 Cevabı

Yazma bölümünde hazırladığınız veya herhangi bir güvenilir kaynaktan seçtiğiniz haber metnini haberin içeriğini yansıtacak şekilde sununuz. Sunumunuzu yaparken haber spikerinin özellikleri ile ilgili yukarıda verilen bilgileri göz önünde bulundurunuz.

  • Cevap:

Sürücüsüz Araba

ABD’de araç pazarının yeni lideri Tesla, sürücüsüz araba ile otomotiv sektörüne yepyeni bir boyut kazandırdı. İnternet üzerinden yaptığı sunumda yaptığı yatırımların çok kısa süre içinde meyvelerini vereceğini belirtti. Dünyanın en iyi sürücüsüz araç çipini dizayn ettiklerini vurguladı. Araçların hepsinin bilgisayar çipi ile üretildiğini dile getirdi.

Sürücüsüz araçların en kısa sürede dünya geneline yayılacağını, bunu da Tesla araçlarının başaracağını dile getirdi. Sadece otonom yazılımlarının biraz daha geliştirilmeleri gerek. Teknik donanımını tamamladıktan sonra tam performanslı olarak seri üretime geçebilir.

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 283 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!