Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 147 Cevabı

10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 157 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Cevapları / 10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 152 Cevabı

10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 152 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 152 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Hakan ÖZDEMİR tarafından 222 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Fatma Seval SOYCANLI tarafından yapılmış.

10. Sınıf Uygun Basın Yayınları Kimya Ders Kitabı Sayfa 152 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Öğrendiğiniz gibi asit ve bazlar hayatımızın her alanında yer almaktalar. Sizler de bilişim teknolojisinden yararlanarak asit ve bazların fayda ve zararlarını araştırınız. Bulduğunuz bilgileri özetleyerek kâğıtlara yazınız. Yönetimden ya da ilgili öğretmenden izin alarak hazırladığınız yazıları sınıfta ya da okulun uygun panolarında sergileyiniz. Bilişim teknolojilerinden yararlanırken siber güvenlik kurallarına uymayı unutmayınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir