Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 11 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

11 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


11 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bu hafta Survivor’da çok iyi yarışmalar oynandı. Bilindiği üzere 10 Mart 2017 Survivor Bil Bakalım yarışmasını Survivor Serhat Akın kazandı. Survivor Serhat Akın bilinmesi zor sorulara çok güzel tahminlerde bulunarak kazandı.

Dokunulmazlık oyunlarını art arda kaybeden ünlüler takımından en son giden kişi Survivor Tarık Mengüç olmuştu. Ünlüler adasından Survivor Tarık Mengüç gitmeden önce katı bir gruplaşma vardır. Ama ne hikmetse Survivor Tarık Mengüç gittikten sonra ünlüler takımı art arda survivor ödül oyunlarını kazandı. Ödül oyunlarını kazanan ünlüler takımı iletişim ve yemek ödüllerini kazandıktan sonra moralleri yerine geldi. Hatta dün gece Survivor Çılgın Sedat ve Survivor Adem Kılıççı plajda futbol oyunun da rakiplerini yenince birbirlerine sarılmaları dikkat çekti.

Survivor gönüllüler takımında ise ödül oyunlarını kaybetmemenin verdiği bir gerilim vardır. Özellikle Survivor Erdi Survivor Gökhan Gözükan‘ın adaya iyileşip gelmesinden sonra oyunları art arda kaybettiklerini söylüyor ve eğer Survivor Gökhan Gözükan olmasa biz bütün oyunları kazanırız iddiasında bulunuyor.

Peki “11 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

11 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler  takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir