Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
11. Sınıf Ekoyay Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları

11. Sınıf Ekoyay Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı 1. Ünite Sözlü İletişim Çalışmaları Cevapları

blank

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Ekoyay Yayınları 1. Ünite Giriş Sayfa 22 1. Ünite Sözlü İletişim Çalışmaları Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları

11. Sınıf Ekoyay Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı 1. Ünite Sözlü İletişim Çalışmaları Cevapları

11. Sınıf Ekoyay Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

Sanat akımlarının edebiyat, resim, müzik ve mimari gibi farklı sanat dallarına etkisi üzerine bir sunum yapınız. Sunumunuzu görsel ve işitsel ögelerle destekleyiniz.

  • Cevap:

Sanat akımlarının edebiyat, resim, müzik ve mimari gibi farklı sanat dallarına etkisi oldukça fazladır. Bu durumu açıklayacak olursak; Sanat akımları; her yüzyılda farklı etki ve tepkilere neden olmuştur. Çünkü her yüzyılın kendi içerisinde yaşanmışlıkları vardır. Her yüzyıl kendi içerisinde değerlendirilir. Örneğin 15. yüzyılda telefon, bilgisayar, internet ve benzeri gibi cihazlar yok idi. Sanat akımları da buna göre şekillenmiştir. Buna göre sanat dallarına etkisi olmuştur. Sanat akımları edebiyat, resim, müzik ve mimari gibi farklı sanat dallarını doğrudan etkiler. Bu sanat dalları, sanat akımlarına göre şekillenir. Savaş olan bir yüzyılda sanat akımları farklı olacaktır. Sanat akımları, sanat dallarını pozitif, negatif veya nötr şekilde etkileyebilir. Sanat dalları ile uğraşan kişiler hangi akımı destekliyor ise ona uygun yapıtlar elde etmeye çalışacaktır.

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları Ekoyay Yayınları Sayfa 22 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
9
5
2
6
97
2
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!