Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
11. Sınıf Tarih Beceri Temelli Etkinlik

11. Sınıf Tarih Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 60

11. Sınıf Tarih Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 60 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

11. Sınıf Tarih Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 60

3. Dârülacezenin hangi evrensel değerleri barındırdığı savunulabilir?

  • Cevap: Öğrencinin bilgi birikimine bağlı olarak “Sevgi, saygı, sosyal adalet, yardımseverlik, sorumluluk, vefalı olma, kimsesizlere ve yaşlılara değer verme…” vb. farklı cevaplar verilebilir.

4. Bir hayır kurumu kurmuş olsaydınız, kurumunuzun adı ve kuruluş felsefesi ne olurdu? Kurumunuzla ilgili kısa bir tanıtım yazısı hazırlayınız.

  • Cevap: Öğrencinin bilgi birikimine bağlı olarak “Kurumumuzun adı İyilik Sağlık Hayır Kurumudur. İyilik Sağlık Hayır Kurumu; sürdürülebilir sağlık politikaları geliştirip uygulanmasını sağlamak, toplumda sağlık eşitsizliğini ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Kurumumuz her zaman her yerde ayrım gözetmeksizin her insanın sağlık hizmetlerine kolayca ulaşabilmeleri için faaliyet göstermektedir…” vb. farklı cevaplar verilebilir.

11. Sınıf Meb Yayınları Tarih Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 60 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!