Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

10 Şubat 2017 Survivor sembol oyununu kim kazandı

11 Şubat 2017 Survivor bireysel dokunulmazlık kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / 11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarının en kaliteli ve aynı zamanda Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 2017 kadrosu bugün de nefes kesen yarışmalara ve olaylara sahne oldu.

Survivor adasındaki tartışmalara baktığımızda ise 11 Şubat 2017  Cumartesi günü ünlüler adasında Survivor Sema Apak ve Survivor Sabriye Şengül arasındaki tartışma dikkat çekti. Survivor Sema Apak sürekli olarak coconat toplamaktan, kesmekten ve hazırlamaktan bıktığını söyledi. Survivor Sabriye Şengül’ün de bu konuyla ilgili cevap vermesiyle birlikte aralarında tartışma yaşandı. Survivor Sabriye Şengül ise ağlayarak ortamı terk etti.

Dokunulmazlık oyununa baktığımızda ise yarışmalarda talihsiz bir olay yaşandı. Survivor ünlüler takımından Survivor Serhat Akın sağ bacağını çok kötü bir şekilde sakatladı. Doktorun anında müdahale etmesine rağmen Survivor Serhat Akın’ın acısı yüzünden okunuyordu. Sakatlanmadan dolayı büyük bir kan kaybı yaşayan ünlüler oyunlara Survivor Serhat Akın’sız bir şekilde devam etmek zorunda kaldı.

Peki “11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı”

11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. 10 Şubat 2017 ödül oyununu kazanan ünlüler dokunulmazlık oyununu da kazanarak bir moral kazandı. Genellikle dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler şeytanın bacağını bu seferde kıramadı. Survivor ünlüler ise kazandıkları oyunu Survivor Serhat Akın’a hediye etti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir