Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 35 Cevabı

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 37 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 36 Cevabı

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 36 Cevabı12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 36 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 115 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 36 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 36 Cevabı

Imagine that you are members of the university human rights club. The president Mrs. Merits requests you to create mottos and slogans about human rights in addition to the ones below, already existing in the club’s official website. Work in groups to create new mottos and slogans.

  • Cevap

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!