Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI tarafından 115 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Mediha SARIOĞLU, Raciye SUKUŞU, Murat DERE tarafından yapılmış.

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

12. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

D. The text gives examples of predictions and plans for the future. Now, share your predictions and plans orally with your friends. Cover as many fields as possible. Try to include predictions and plans for education, jobs, technology, environment, transportation, social life, etc.

E. Now, in the light of the sentences you’ve heard from your classmates and your own predictions, describe the imaginary future in your mind in a detailed way in a paragraph. The questions below may be of help. 1 2

1. What will everyday life be like?
2. Will schools be the same as those today?
3. How will smart technologies impact life?
4. What (kind of) jobs will become more popular?
5. How will people socialize?
6. What kind of advances are likely to take place in medicine, media, education, travel?
7. What forms of energy will be used most?
8. Will robot doctors become a reality?

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir