Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Evvel Video
Survivor

19 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Evvel YouTube

19 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarından yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor 2017 bu gecede kıran kırana geçen yarışmalara sahne oldu. Bilindiği üzere 18 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı.  Gönüllüler takımı kolay kolay dokunulmazlık oyunlarını kazanamıyordu fakat bu sefer şeytanın bacağını kırmış ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak etmişlerdi. Hatta dokunulmazlık oyununda best of oynamadan iki turu da kazanarak almışlardı.

18 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ada konseyine gittiler. Ada konseyinde iki kişinin ismi yazıldı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Adem Kılıçcı Survivor Çılgın Sedat‘ın ismini vermiş, ikinci isimse Survivor Sabriye Şengül olmuştu.

Peki “19 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

18 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler bugünkü dokunulmazlık oyununa daha istekli, azimli ve hırslı bir şekilde çıktı. 19 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kazanmayı çok istiyorlardı. 19 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Gönüllülerin bugünkü oyunu kazanmasıyla her iki takımdan da 2 aday eleme potasında olacak ve sonucu halk SMS oylarıyla belirleyecek. Ünlüler takımı ilk kez 4 adayla ada konseyine katılacaklar. Dokunulmazlık oyununda Survivor Sabriye Şengül ve Survivor Tarık Mengüç‘ün performansları ise çok kötüydü.

Survivor Serhat Akın‘ın ise sakatlığı devam ettiğinden dolayı oyunlara katılamadı.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0