Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 235 Cevabı

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 238 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 237 Cevabı

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 237 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 237 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Sibel ÇELEBİ AKKAYA tarafından 317 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nurcan KAYA tarafından yapılmış.

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 237 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Sağlıklı büyümek ve gelişmek için düzenli uyumak çok önemlidir. Bu nedenle Efe, her akşam dokuz buçukta uyuyup sabah yedi buçukta kalkıyor. Efe, her gün kaç saat uyuyor?

Can yaz tatilinde dedesinin yanında 3 hafta kalacaktır. Can, 4 Temmuzda yola çıkıyor. Can, hangi tarihte eve dönecektir?

2 ay içerisinde tüketilmesi zorunlu olan bir süt var. Üretim tarihi 21 Mayıs 2018 olan bu sütü, hangi tarihe kadar içebiliriz?

Umut, bir hafta sonra yapılacak koşuya hazırlanıyor. Umut, her gün parkta 3 saat antreman yapıyor. Umut, koşuya kadar kaç saat antreman yapmış olur?

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir