Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 250 Cevabı

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 252 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 251 Cevabı

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 251 Cevabı2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 251 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Sibel ÇELEBİ AKKAYA tarafından 317 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nurcan KAYA tarafından yapılmış.

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 251 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Efe 24 TL, Umut 18 TL, Derya ise 28 TL para biriktirmişlerdir. Efe, Umut ve Derya’nın biriktirdikleri para miktarlarını karşılaştırınız. Bunu nasıl yaptığınızı açıklayınız.

Eymen in 20 TL parası var. Para üstü kalmayacak şekilde alışveriş yapacaktır. Yukarıdaki ürünlerden kaçar kilogram alabilir?

  • Cevap2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 251 Cevabı
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!