Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 266 Cevabı

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 266 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 266 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Sibel ÇELEBİ AKKAYA tarafından 317 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nurcan KAYA tarafından yapılmış.

2. Sınıf Başak Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 266 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Sınıf arkadaşlarınızla hangi çeşit meyve suyunu daha çok sevdiklerini sorunuz. Arkadaşlarınızdan cevapları aldıktan sonra bir çetele tablosu oluşturunuz. Çetele tablosundan yararlanarak bir nesne grafiği oluşturunuz.

Bir çiftlikte 8 tane inek, 5 tane keçi, 12 tane tavuk ve 3 tane tavşan vardır. Bu çiftlikteki hayvanları nesne grafiği olarak gösteriniz. Grafiği oluştururken yaptığınız işlemleri açıklayınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir