Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 36

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 36 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 36

Yaşasın Yakan Top
2A sınıfı öğrencileri beden eğitimi ve oyun dersi geldiğinde yakan top oynamaya karar verdiler. Aralarında sayışma yaparak altışar kişilik iki grup oluşturdular. Ali ve arkadaşlarının grubu görev paylaşımı yaptı. Üç kişi sıra ile topu atacak, iki kişi kaçan topları yakalayacak, bir kişi de oyunu takip edecekti. Öğretmenleri oyun kurallarını bir kere daha hatırlattı ve oyunu başlattı. Oyun sonunda karşı takım kazandı.
Ali ile aynı grupta olan Onur, bu durumu kabul etmedi. Karşı takımın haksızlık yaptığını söyledi. Öğretmenleri kazanmak kadar kaybetmenin de doğal bir durum olduğundan bahsetti. Kuralların öz denetimimiz için önemli olduğunu da söyledi.
Bunun üzerine Onur sakinleşmişti. Her iki grup birbirini tebrik etti. Çok eğlenceli bir ders geçirmişlerdi. Ali yakan top, körebe, seksek gibi oyunları çok sevdiğini düşündü. Bu oyunları oynamak için can atıyordu.

  • Cevap:

 

2. Sınıf Meb Yayınları Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 36 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!